Ania i Tomasz Wojasowie zatańczyli w Mannheim na medal
(29.06.2017)

W sobotę  17 czerwca 2017 r.  znani tancerze świdniccy uczestniczyli w prestiżowych Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec German Open Dance Festival WDC w Mannheim. Turniej odbywał się w jednej z największych hal widowiskowo-kongresowych w Niemczech w Mannheim Rosengarden. Państwo Wojasowie startowali w kategorii open senior 40+ Ballroom. Kilkanaście międzynarodowych par walczyło o niemiecki i europejski prymat. Nasi tancerze ze Świdnicy wytańczyli wicemistrzostwo, tuż za włoską parą.

Państwo Wojasowie w przenośni i dosłownie po mistrzowsku reprezentowali Świdnicę na tanecznym salonie Europy. Pan Tomasz Wojas po tunieju powiedział: Tańczyliśmy pod lekką presją, bo jechaliśmy na turniej z nastawieniem zatańczenia na medal. Po ostatnich sukcesach, a małej ilości startów w tym roku to nie jest łatwe.  W dodatku mieliśmy przyjemność reprezentować Świdnicę dzięki współpracy z Urzędem Miasta i promować Nasze Miasto Świdnicę. Bardzo dobre wyniki pozytywnie nastawiają nas do dalszych treningów i starów, ale i bardzo wysoko podnoszą poprzeczkę, bo rywalizujemy z najlepszymi parami na świecie. Dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicują i nas wspierają.

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy