Remont drogi do Zagórza już na ukończeniu
(19.07.2017)

Rozpoczęte tydzień temu (12 lipca) prace przy remoncie drogi powiatowej nr 2876D z Bystrzycy Górnej do Lubachowa i dalej do granicy powiatu są już na ukończeniu. Pozostało jeszcze tylko kilka drobnych prac na skrzyżowaniu przed Bystrzycą Górną, kilku zatokach autobusowych oraz zagospodarowanie i uprzątnięcie poboczy i inwestycja będzie zakończona.

Inwestor przewiduje całkowite zakończenie prac w przyszłym tygodniu. Cieszy nas iście ekspresowe tempo prac przy remoncie tej drogi. Zwłaszcza, że sezon wakacyjny sprzyja rodzinnym wycieczkom do pobliskiego Zagórza nad jezioro - mówi Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz.

Przypomnijmy. Prace obejmowały zdjęcie starej i nałożenie nowej masy bitumicznej na 5,5 km odcinku drogi a łączny koszt inwestycji to 1 mln. 275 tys. zł.