AKTUALNO列I

ZΜTE WYR荅NIENIE
dla Szkolnego Schroniska M這dzie穎wego w 安idnicy przy Zespole Szk馧 Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika

(07.12.2017)

W dniach 01-03 grudnia 2017 r. w Szkolnym Schronisku M這dzie穎wym w Lubachowie odby這 si podsumowanie 57 edycji Wsp馧zawodnictwa Schronisk M這dzie穎wych – konkurs organizowany przez Polskie Towarzystwo Schronisk M這dzie穎wych, kt鏎y ma na celu popraw w schroniskach m這dzie穎wych: warunk闚 sanitarno – higienicznych, zapewnienie najlepszej jako軼i us逝g noclegowych i poza noclegowych, dba這嗆 o estetyk wn皻rz i najbli窺zego otoczenia, w豉軼iw informacj krajoznawczo – turystyczn oraz dzia豉lno嗆 dydaktyczno – wychowawcz.

W tegorocznym wsp馧zawodnictwie udzia wzi窸y 162 schroniska z ca貫j Polski. Wyr騜nionych zosta這 61 obiekt闚 w dw鏂h kategoriach: schronisk ca這rocznych i schronisk sezonowych.

Na gal rozstrzygni璚ia 57 edycji konkursu zostali zaproszeni nagrodzeni dyrektorzy
i kierownicy schronisk m這dzie穎wych z ca貫j Polski. Schronisko M這dzie穎we w 安idnicy reprezentowa造: dyrektor ZSHT w 安idnicy p. Aldona Liszka – Urba雟ka oraz kierownik gospodarczy SSM p. Ilona Rutkowska. Podczas uroczystej gali, kt鏎a odby豉 si 02 grudnia 2017 r. w MDSM w Krzy穎wej, zosta造 z r彗 Prezesa PTSM p. Waldemara Domara鎍zyka wr璚zone wyr騜nienia dla schronisk w stopniu z這tym, srebrnym oraz br您owym. Nasze schronisko otrzyma這 w tym roku najwy窺ze z這te wyr騜nienie.
Jest to ju kolejna nagroda przyznana przez PTSM dla Schroniska w 安idnicy – srebrne wyr騜nienie zdobyli鄉y w 2010 r. i 2014 r. Cieszymy si bardzo z przyznanej nagrody, kt鏎a 鈍iadczy o wysokim standardzie naszego schroniska oraz poziomie 鈍iadczonych w nim us逝g.

Szkolne Schronisko M這dzie穎we w 安inicy dzia豉 od lat przy Zespole Szk馧 Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika w 安idnicy. Jest obiektem I kategorii posiadaj帷ym 82 miejsca noclegowe zar闚no w pokojach o podstawowym jak r闚nie podwy窺zonym standardzie. Do dyspozycji naszych go軼i oddajemy 鈍ietlic wyposa穎n w sprz皻 RTV, kuchni samoobs逝gow, jadalni na 70 os鏏, pomieszczenie na sprz皻 turystyczny. Natomiast recepcja 鈍iadczy us逝gi na poziomie europejskim.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym schroniskom.

|  do g鏎y  |