Powiatowy Rzecznik Praw Konsumentów nagrodzony
(15.03.2019)

13 marca, w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dla najlepszych i najaktywniejszych Rzeczników Konsumenta w kraju. Miło nam poinformować, że w gronie 30 najlepszych Rzeczników znalazła się Danuta Mazur – Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w Świdnicy.

To dla mnie prawdziwy zaszczyt, że moja wieloletnia praca została doceniona i nagrodzona. Jednak tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie praca całego zespołu, z którym współpracuję na co dzień w Biurze Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta – mówi Danuta Mazur. Uroczystość odbyła się w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii a wydarzenia było okazją do obchodów Światowego Dnia Konsumenta, a także przypadającego w tym roku 20 lecia istnienia instytucji rzecznika konsumentów.