Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Informacja o planowanych wykładach on-line dla mieszkańców powiatu świdnickiego w ramach zadań z edukacji prawnej przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Niezależne Forum Doradczo Szkoleniowe

Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią COVID-19 panującą w Polsce od marca 2020 roku, planujemy przeprowadzenie części wykładów w formie on-line – za pośrednictwem platformy Google Meet, zamiast wykładów w formie stacjonarnej.

Wykłady odbędą się w następujących terminach:

  • 22 grudnia 2020 r. (wtorek) – w godzinach: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00;
  • 23 grudnia 2020 r. (środa) – w godzinach: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00.

Każdy z wykładów przeprowadzi radca prawny bądź adwokat, a swoją tematyką obejmować będą zagadnienia związane z mediacją, dziedziczeniem, alimentami, postępowaniem rozwodowym, prawami konsumenta – zgodnie z ofertą Stowarzyszenia. Wykłady rozpoczną się o pełnych godzinach i potrwają po 45 minut każdy.

Aby wziąć udział w wykładzie należy utworzyć konto Google, a następnie skorzystać z aplikacji Google Meet, gdzie należy wpisać link z zaproszeniem do wykładu.

Link z zaproszeniem do wykładu poprzez aplikację Google Meet zostanie zamieszczony na Fanpage naszego Stowarzyszenia na platformie Facebook na pięć minut przed każdym z wykładów:

https://pl-pl.facebook.com/nfds.stowarzyszenie

Stowarzyszenie Niezależne Forum Doradczo Szkoleniowe

Banery/Logo