AKTUALNO列I

Rozpocz璚ie roku szkolnego i wr璚zenie nagr鏚 Starosty 安idnickiego dla najzdolniejszych uczni闚
(03.09.2019)

2 wrze郾ia 2019 r. o godz. 12.00, w Sali Widowiskowej Powiatu 安idnickiego przy ul. Pionier闚 Ziemi 安idnickiej 30 w 安idnicy, odby豉 si uroczysto嗆, podczas kt鏎ej zosta造 wr璚zone Nagrody Starosty 安idnickiego dla najzdolniejszych uczni闚 z plac闚ek o鈍iatowych podleg造ch powiatowi.

ㄠcznie nagrodzonych zosta這 154 uczni闚, kt鏎zy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym, byli finalistami olimpiad i konkurs闚 przedmiotowych oraz osi庵n瘭i szczeg鏊ne sukcesy sportowe. ㄠczna kwota przyznanych nagr鏚 to 59 900 z. Nagrody wr璚zali Starosta 安idnicki Piotr Fedorowicz, Wicestarosta Zygmunt Worsa, Cz這nek Zarz康u Powiatu Alicja Synowska, Wiceprzewodnicz帷y Rady Powiatu Przemys豉w Stempniewicz oraz Przewodnicz帷a Komisji O鈍iaty i Wychowania Magdalena Urba雟ka - Malucha.

Wcze郾iej, o godz. 10.00, odby這 si uroczyste rozpocz璚ie roku szkolnego 2019/2020. Uczni闚 przywita Wicestarosta Zygmunt Worsa, kt鏎y pogratulowa uczniom 篡cz帷 im jednocze郾ie przyjemnej nauki a gronu pedagogicznemu z這篡 篡czenia cierpliwo軼i i wytrwa這軼i w codziennej pracy.

PLIKI DO POBRANIA:

|  do g鏎y  |